
Рушникосушка ARDESTO електрична Elina Smart, 90х1200мм, таймер-регулятор, сталь, чорний муар
- Немає в наявності
- Код: 12-268053-0912
3 729 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна та функціональна рушникосушарка ARDESTO Elina Smart кольору чорний муар – елегантне рішення для сучасного інтер’єру. Виготовлено у формі драбинки з чотирма секціями з фарбованої сталі, забезпечуючи довговічність і вишуканість. Розмір компактний (120 × 9 × 6,9 см), тож її можна розмістити навіть у невеликому просторі. Завдяки потужності 88 Вт та можливості регулювання температури до 55 °C за допомогою таймера-регулятора вона дарує комфортне тепло саме тоді, коли потрібно. Стаціонарне кріплення, розташування шнура праворуч і ступінь захисту IP44 роблять пристрій практичним і безпечним для використання у ванній кімнаті. Вага конструкції становить 4,5 кг і забезпечує стабільність. Із міжосьовою відстанню 60 мм гарантовано легкий монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Потужність | 88 Вт |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Міжосьова відстань | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | фарбована сталь |
| Кількість ребер | 4 шт |
| Максимальна температура | 55 °C |
| Розміри | 1200 x 90 x 69 |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Тип | Електричний |
- Ціна: 3 729 ₴






