
WiFi-адаптер D-Link DWA-171 AC600, MU-MIMO, USB
- Немає в наявності
- Код: DWA-171
788 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Вага | 0 г кг |
| Висота | 0 мм |
| Глибина | 0 мм см |
| Додатково | кнопка WPS конфігурації, LED-індикатор/состояния |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPS |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 433 Мбіт/сек |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
| Ширина | 0 мм |
- Ціна: 788 ₴


