
Мережева карта ASUS XG-C100C 1x10GE, PCI Express x1
- Немає в наявності
- Код: 90IG0760-MO0B00
4 329 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Ethernet/10G |
| Вага | 89 г кг |
| Висота | 84.6 мм |
| Глибина | 20.5 мм см |
| Кількість роз'ємів RJ-45 | 1 |
| Призначення | внутрішня |
| Підтримка | Linux/ядро 4.4, Windows 10 |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 802.3an 10GBASE-T, IEEE 802.3u 100Base-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet, IEEE 802.1p Priority Queuing |
| Тип | Мережевий адаптер |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 4 329 ₴
