
WiFi-адаптер D-Link DWA-X582 AX3000, PCI Express
- Немає в наявності
- Код: DWA-X582
2 444 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бездротовий дводіапазонний PCI Express адаптер AX3000 DWA-X582 дозволяє підключити настільний комп'ютер до бездротової мережі і забезпечує високу швидкість передачі даних в цій мережі. Підключившись до захищеної бездротової мережі з доступом до Інтернет, Ви можете здійснювати перегляд Web-сторінок і спілкуватися з друзями в режимі онлайн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Висота | 1.6 мм |
| Ширина | 44.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | PCI-E/x1/x4/x8/x16, USB |
| Глибина | 65 мм см |
| Додатково | розширений функціонал Quality of Service (QoS), WMM, Bluetooth/5.0, індикатор стану |
| Діапазон частот | 2.4 — 2.4835 ГГц/802.11b/g/n/ax, 5.15 — 5.35 ГГц/802.11a/n/ac/ax, 5.725 — 5.825 ГГц/802.11a/n/ac/ax |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, Wi-Fi Protected Setup |
| Кількість антен | 2/5 dBi |
| Максимальна швидкість передачі даних | 2402 Мбіт/с |
| Підтримка | Windows 10/64-біт |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac, ax |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
- Ціна: 2 444 ₴



