
Адаптер WiFi TP-LINK Archer T3U AC1300, USB
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-T3U
849 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний, але швидкий AC1300 міні Wi-Fi MU-MIMO USB-адаптер Archer T3U.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 10.29 мм |
| Ширина | 40.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 3.0 |
| Глибина | 19.72 мм см |
| Додатково | Режими Ad-Hoc / Infrastructure, підтримка MU-MIMO |
| Діапазон частот | 2.4 - 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 1 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 1300 Мбіт/сек/400 Мбіт/с на 2,4 ГГц або 867 Мбіт/с на 5 ГГц |
| Міцність | 20 dBM Вт |
| Підтримка | XP, Mac OS/X, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
| Тип антени | вбудована/незйомна |
- Ціна: 849 ₴



