
Комплект Адаптерiв Powerline TP-LINK TL-PA7017KIT AV1000, 1xGE, (TL-PA7017 2шт)
- Немає в наявності
- Код: TL-PA7017KIT
2 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TL-PA7017 KIT Гігабітний комплект Powerline-адаптерів AV1000. HomePlug AV2 Standard - високошвидкісна передача даних до 1000 Мбіт, підтримає всі потреби користувача. Гігабітний порт - забезпечує безпечну провідну мережу для настільних ПК, Smart телевізорів або ігрових приставок. Підключи та грай - дозволяє налаштувати мережу Powerline за лічені хвилини, щоб насолоджуватися швидким, безшовним дротовим і бездротовим підключенням просто зараз. Запатентований режим енергозбереження - автоматично знижує енергоспоживання до 85%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 28.5 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | Gigabit Ethernet |
| Глибина | 52 мм см |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка | Linux, Mac OS, Windows/2000/XP/2003/Vista/ 7/8/8.1 |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 1901, HomePlug AV, HomePlug AV2 |
| Тип | powerline-адаптер |
- Ціна: 2 599 ₴








