
WiFi-адаптер TP-LINK Archer TX20U Nano AX1800 USB 2.0
- Немає в наявності
- Код: ARCHER-TX20U-NANO
1 099 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний nano-адаптер Wi-Fi 6 забезпечує швидкість до 1201 Мбіт/с (5 ГГц) і 574 Мбіт/с (2,4 ГГц), долаючи гігабітний бар'єр. Підтримка MU-MIMO та OFDMA мінімізує затримки в іграх і при стрімінгу. Завдяки підтримці WPA3 забезпечується новітній рівень безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Висота | 7.5 мм |
| Тип антени | Внутрішня |
| Ширина | 26.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс під'єднання | USB 2.0 |
| Глибина | 15.7 мм см |
| Додатково | LED-індикатор, технологія OFDMA |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 2/(двохдіапазонні) |
| Максимальна швидкість передачі даних | 1201 Мбіт/с/(5 ГГц), 574 Мбіт/с/(2.4 ГГц) |
| Підтримка | Windows 10, Windows 11 |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac, ax |
- Ціна: 1 099 ₴





