
Адаптер WiFi MERCUSYS MA30E AC1200, PCI-Express x1, BT5.0
- Немає в наявності
- Код: MA30E
949 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Максимальна сукупна швидкість двох діапазонів Wi‑Fi становить 1167 Мбіт/с: швидкості до 300 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц буде достатньо для виконання повсякденних завдань, таких як перегляд веб‑сторінок і робота з поштою, тоді як швидкості до 867 Мбіт/с на діапазоні 5 ГГц вистачить для виконання ресурсоємних завдань, таких як онлайн-ігри та перегляд потокового відео високої якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Висота | 21.5 мм |
| Тип антени | Зовнішня |
| Ширина | 120.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 226.3 мм см |
| Додатково | Bluetooth/5.0 |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Кількість антен | 2 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с/(2,4 ГГц), 867 Мбіт/сек/(5 ГГц) |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | n, b, g, a, ac |
- Ціна: 949 ₴







