
Вікно для сауни Tesli "Англійське" 600х500
- Немає в наявності
10 536 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вікна з липи для сауни та лазні зроблені спеціально для використання в парних кімнатах . Крім естетичної сторони , вони виконують важливу функцію провітрювання і висушування приміщення , що значно продовжує термін служби вагонки , бруса і дверей . Критичним перепадам температур успішно протистоїть склопакет з загартованим склом .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | відкидне |
| Висота по коробу | 500 мм |
| Гаранія | 12 місяців |
| Глибина | 78 мм см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість стекол | 3 шт. |
| Матеріал | Липа |
| Склопакет | двокамерний |
| Тип | вікно для лазні та сауни |
| Товщина склопакету | 38 мм, загартований |
| Ширина за коробом | 600 мм |
- Ціна: 10 536 ₴




