
Вішалка Tesli 700х300х250
- Немає в наявності
- Код: Вішалка
2 346 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вішалка – незамінний атрибут будь-якої лазні та сауни. Вішалка від ТМ Tesli виготовлена із липи, шліфована. Вона зручна та містка – має 5 гачків та верхню поличку. Надійна конструкція забезпечує тривалий період експлуатації. Кріплення зі зворотної сторони дозволяє надійно прикріпити вішалку до стіни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 міс |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Липа |
| Тип | вішалка |
- Ціна: 2 346 ₴


