
Заглушка Tesli вентиляційна d100, основа нерж.сталь
- Немає в наявності
852 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентиляційна заглушка Tesli D100 мм забезпечує ефективне закриття вентиляційного отвору, зберігаючи тепло в парній та запобігаючи зайвій циркуляції повітря. Виготовлена з натурального дерева. Основа з нержавіючої сталі. Легко монтується та підходить для різних типів саун і лазень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 місяців |
| Діаметр | 125 мм |
| Діаметр посадкового місця | 100 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | Липа |
| Тип | Заглушка |
- Ціна: 852 ₴



