
Огорожа світильника Tesli "Сідней" кутова термо
- Немає в наявності
- Код: Сідней кутовий термо
1 332 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огородження «Сідней» призначене для декорування світильників, розміщених в кутку приміщення лазні або сауни. Абажур з натуральної липи м'яко розсіює світло, вносить в атмосферу затишок і гармонію. Огородження не тільки прикрашають інтер'єр, але і захищають споживачів електричного струму від випадкових ушкоджень. Ми виготовляємо вироби на власному виробництві з високоякісної, екологічно чистої деревини, стійкої до вологи і перепадів температур. Дана модель огородження поєднує дерево та термодерево.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesli |
| Висота | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гаранія | 6 місяців |
| Глибина в кутку | 185 мм |
| Країна виробника | Україна |
| Матеріал | липа, термоліпа |
| Тип | огородження |
| Ширина | 200 х 200 мм |
- Ціна: 1 332 ₴




