
Смартфон TECNO Spark 40 PRO+ (KM7) 6.78" 8/256ГБ, 2SIM, 5200мА•год, Aurora White
- Немає в наявності
- Код: 4894947096341
9 499 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TECNO Spark 40 PRO+ (KM7) — сучасний смартфон із 6.78-дюймовим 3D AMOLED-дисплеєм стандарту флагманів. Завдяки роздільній здатності 1.5K та частоті оновлення 144 Гц екран відображає яскраві, деталізовані зображення навіть під прямими сонячними променями. Захист IP64 робить пристрій стійким до пилу та бризок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecno |
| Колір | Білий |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 162 г |
| Товщина | 49 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротова зарядка | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Діагональ | 6.78 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1224x2720 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 9 499 ₴









