
Смартфон OnePlus 12 5G (CPH2581) 6.82" 12/256ГБ, 2SIM, 5260мА•год, чорний
- Немає в наявності
- Код: 850041K
30 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
OnePlus 12 5G оснащений 6,82" ProXDR AMOLED LTPO-дисплеєм із частотою оновлення до 120 Гц та піковою яскравістю 4500 ніт. Пристрій працює на Snapdragon 8 Gen 3, має 12 ГБ оперативної пам’яті та 256 ГБ сховища UFS 4.0. Акумулятор ємністю 5400 мА·год підтримує зарядку 100 Вт SUPERVOOC та бездротову 50 Вт AIRVOOC.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | OnePlus 12 |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 220 г |
| Товщина | 9.15 мм |
| Ширина | 75.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| LTE | 1 |
| Автофокус | 1 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ /(UFS 4.0) |
| Відеоприскорювач | 1 |
| Діагональ | 6.82 " |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| ОЗП | 12 ГБ /(LPDDR5X) |
| Операційна система | Android 14/(OxygenOS 14.0) |
| Основна камера | 50 Мп /(ширококутна) + 64 Мп (з телеоб'єктивом та перископом) + 48 Мп (надширока) |
| Розподільна здатність дисплея | 3168x1440 |
| Тип корпусу | моноблок |
- Ціна: 30 999 ₴





