
Смартфон Samsung Galaxy Fold 7 5G (F966) 8"/6.5" 16/1024ГБ, 2SIM, 4400мА•год, блакитний сріблястий
- Немає в наявності
- Код: SM-F966BDBNSEK
99 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Samsung Galaxy Fold 7 5G оснащений головним складаним 8-дюймовим AMOLED 2X дисплеєм та додатковим 6,5-дюймовим екраном, обидва з частотою 120Гц та HDR10+. Смартфон працює на процесорі Snapdragon 8 Elite, має 16ГБ оперативної пам’яті та 1ТБ сховища, що забезпечує високу продуктивність у багатозадачності й іграх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 215 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудована пам'ять | 1024 ГБ |
| Діагональ | 8 " /(204,2 см2 (співвідношення екрану до корпусу ~90,0%)) |
| Колір | блакитний сріблястий |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| ОЗП | 16 ГБ |
| Операційна система | Android 16 |
| Основна камера | 200 Мп /+ 10 Мп + 12 Мп |
| Розподільна здатність дисплея | 1968x2184 |
| Тип корпусу | моноблок |
| Тип матриці | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Товщина | 4.2 мм /(у розкладеному вигляді); 8.9 мм (у складеному вигляді) |
| Ширина | 143.2 мм /(у розкладеному вигляді); 72.8 мм (у складеному вигляді) |
- Ціна: 99 999 ₴









