
Ноутбук HP Probook 4-G1a 14" 2.2K IPS, AMD R7-250, 48GB, F1TB, UMA, Win11P, сріблястий
- Немає в наявності
- Код: B9ZF9ET
59 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HP ProBook 4-G1a 14" – високопродуктивний ноутбук для професійної роботи, навчання та мультимедіа. Процесор AMD Ryzen 7 250 та 48 ГБ DDR5 оперативної пам’яті забезпечують неймовірну швидкість і плавну багатозадачність. Великий SSD на 1TB гарантує миттєвий доступ до даних та швидке завантаження програм. Дисплей 14" 2.2K IPS із технологією HP Eye Ease та антибліковим покриттям забезпечує комфорт для очей навіть під час тривалої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.4 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 250 |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність SSD накопичувача | 1 ТБ |
| Виробник процесора | AMD |
| Діагональ екрана | 14 " /100% sRGB with HP Eye Ease |
| Кількість осередків батареї | 3 |
| Модель відеокарти | 780M |
| Обсяг ОЗУ | 48 ГБ/2x24GB |
| Покриття екрану | антиблікове |
| Призначення | Для бізнесу |
| Розподільна здатність дисплея | 2240x1400 |
| Серія відеокарти | AMD Radeon |
| Серія процесора | Ryzen 7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5/5600 |
| Яскравість екрану | 400 кд/м2 |
- Ціна: 59 999 ₴







