
Металева панель опалення FLYME m1000 - на 20 м²
- Немає в наявності
- Код: F-M1000
4 490 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекторний обігрівач
виготовлений з якісних матеріалів і укомплектований "розумним" терморегулятором. За способом панель – конвективно-інфрачервона. Ідеально підійде, як для основного (автономного) опалення, так і для додаткового.
Точно підтримується задана Вами температура повітря в приміщенні. Якщо поряд з конвекторним обігрівачем знаходиться дитина, Ви можете обмежити температуру на приладі. Також можна включити обігрів за розкладом з добовим або тижневим циклом.
У відмінності від інших обігрівачів конвекторних – не сушить повітря. Це відбувається завдяки тому, що програма терморегулятора контролює розігрівання нагрівального елементу, не даючи піднятися температурі вище 95℃. Також Ви можете контролювати і задавати температуру в приміщенні в межах 5-35℃.
Переваги конвекторного обігрівача
Автоматика запобігає пересушуванню повітря;
Є контроль наявності заземлення в розетці;
Кнопки можна заблокувати від дітей;
Клімат-контроль;
Обігрів за розкладом (годинам/дням/тижням).
*не рекомендуєтся використовувати в приміщеннях з високой вологістю
Скачать Каталог "Металеві панелі опалення"
Скачати Каталог "Маталеві панелі опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Металева панель m400
площа опалення до 8 кв.м.
600х500х40
Металева панель m600
площа опалення до 12 кв.м.
800х500х40
Металева панель m800
площа опалення до 16 кв.м.
1000х500х40
Керамічна панель 420P
площа опалення до 9 кв.м.
1200х200х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 30 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 20 м2 |
| Міцність | 1000 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 1200х500х40 |
| Спосіб опалення | інфрачервоний, конвекційний |
| Тип тіну | кабель |
- Ціна: 4 490 ₴




