
Електрорадіатор ERAFLYME STANDART 10R
- Немає в наявності
- Код: EF-RS-10R
8 390 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електробатарея на 10 секції, укомплектована якісним ТЕНом і унікальним терморегулятором.
Терморегулятор, що дозволяє управляти температурою в кімнаті і на самій електробатареї, потужністю (50/100%), а також контролювати наявність заземлення в електромережі. Без функції програмування температури.
Наявність в електро батареї терморегулятора, робить користування обігрівачем, не тільки зручним і функціональним, а й істотно заощаджує електроенергію.
Завдяки гарному захисту від перегріву і максимальній температурі поверхні не більше 60 ° С, електрорадіатор не сушить повітря, а також є пожежобезпечним і може абсолютно спокійно встановлюватися в гаражі, дерев'яні будинки, і дитячі кімнати. Максимальна температура на поверхні обігрівача 60 ° С, додатково може регулюватися.
контроль / установка температури повітря в приміщенні;
контроль температури поверхні електрорадіатора;
установка пікової температури поверхні обігрівача;
можливість блокування кнопок;
мінімізація енерговитрат;
функція клімат-контролю.
Cкачать Каталог Електрорадіатори ERAFLYME 2021 р.
Радіатор “стандарт” відрізняється від “elite” відсутністю функції програмування температури.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 кг кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал | алюміній / біметал |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 20 м2 |
| Міцність | 1200 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 855х560х80 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 390 ₴

