
Електрорадіатор ERAFLYME ELITE 10L
- Немає в наявності
- Код: EF-RE-10L
8 710 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електробатарея на 10 секцій, укомплектований якісним ТЕНом та унікальним терморегулятором.
Наявність у електробатареї терморегулятора робить користування, не лише зручним і функціональним, а і істотно економить електроенергію.
Завдяки відмінному захисту від перегріву і максимальній температурі поверхні радіатора опалення не більше 72°С, обігрівач не сушить повітря, а також є пожежобезпечним і може встановлюватися в гараж, дерев'яні будинки, і дитячі кімнати. Максимальна температура на поверхні електрорадіатора додатково може регулюватися в межах від 40°С до 72°С.
контроль/встановлення температури повітря в приміщенні;
контроль температури поверхні електробатареї;
встановлення пікової температури поверхні обігрівача;
обігрів може виконуватись за складеним вами розкладом: з годинним/добовим/тижневим циклом;
можливість блокування кнопок від дітей;
мінімізація енерговитрат, через постійний контроль температури;
функція клімат-контролю;
подвійний захист, електронний і механічний термостат.
Cкачать Каталог Електрорадіатори ERAFLYME 2021 р.
Схожі моделі:
Радіатор електричний 3 elite
площа опалення до 7 м2
Радіатор електричний 4 elite
площа опалення до 10 м2
Радіатор електричний 5 elite
площа опалення до 13 м2
Радіатор електричний 6 elite
площа опалення до 13 м2
Радіатор електричний 7 elite
площа опалення до 17 м2
Радіатор електричний 8 elite
площа опалення до 18 м2
Радіатор електричний 9 elite
площа опалення до 20 м2
Радіатор електричний 11 elite
площа опалення до 25 м2
Радіатор електричний 12 elite
площа опалення до 27 м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал | алюміній / біметал |
| Напруга | 220V |
| Площа опалення | 24 м2 |
| Міцність | 1200 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 850х580х100 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 710 ₴




