
Електрорадіатор ERAFLYME ELITE 11L
- Немає в наявності
- Код: EF-RE-11L
9 205 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний радіатор з терморегулятором на 11 секцій, корпус вироблений з біметалу та укомплектован укомплектована якісним ТЕНом.
Наявність у радіатора терморегулятора, робить користування обігрівачем, не лише зручним і функціональним, а і істотно економить електроенергію.
Завдяки відмінному захисту від перегріву і максимальній температурі поверхні обігрівача не більше 60°С, радіатор опалення не сушить повітря, а також є пожежобезпечним і може абсолютно спокійно встановлюватися в гаражі, дерев'яні будинки, і дитячі кімнати. Максимальна температура на поверхні обігрівача 60°С, додатково може регулюватися.
контроль/встановлення температури повітря в приміщенні;
контроль температури поверхні радіатора;
встановлення пікової температури поверхні обігрівача;
обігрів за розкладом: можливість задати годинний/денний/тижневий цикл роботи;
можливість блокування кнопок;
мінімізація енерговитрат;
функція клімат-контроля.
Cкачать Каталог Електрорадиаторы ERAFLYME
Схожі моделі:
Радіатор електричний 3 elite
площа опалення до 7 м2
Радіатор електричний 4 elite
площа опалення до 10 м2
Радіатор електричний 5 elite
площа опалення до 13 м2
Радіатор електричний 6 elite
площа опалення до 13 м2
Радіатор електричний 7 elite
площа опалення до 17 м2
Радіатор електричний 8 elite
площа опалення до 18 м2
Радіатор електричний 9 elite
площа опалення до 20 м2
Радіатор електричний 10 elite
площа опалення до 24 м2
Радіатор електричний 12 elite
площа опалення до 27 м2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Матеріал | алюміній / біметал |
| Напруга | 220 V |
| Площа опалення | 25 м2 |
| Міцність | 1300 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 935х580х100 |
- Ціна: 9 205 ₴



