
Керамічна панель опалення FLYME 600PB графіт - на 12 м²
- Немає в наявності
- Код: C600PB-Gr
4 690 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економічний, ефективний і надійний керамічний обігрівач з терморегулятором, з використанням іспанського керамограніту.
Має не лише стильний дизайн, але і широкий функціонал, завдяки чому керамічний обігрівая підходить не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків, і промислових приміщень. Обігрів можна виставити за годинами/днями/тижнями (наприклад, з понеділка по п'ятницю, кожного дня ви йдете на роботу о 9 годині ранку, а повертаєтесь о 7 вечора. Виставляємо години роботи обігрівача, так що вимикається він о 9 ранку, а починає працювати за 1,5 години до Вашого повернення. У вихідні дні обігрівач працює завжди (наприклад). Таким чином Ви не переплачуватиме за електроенергію доки Вас немає, але до Вашого повернення у будинку вже буде тепло.
Також є режими:
Контроль наявності заземлення
Блокування кнопок
Клімат контроль
Керамічний інфрачервоний обігрівач Флайм можна встановлювати як на стіну, так і на ніжки. Ніжки продаються окремо
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Двухстороння керамічна панель 1200PW
до 22 кв.м.
900х450х60
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 450P
до 9 кв.м.
600х600х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 14.5 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 24 шт. |
| Колір | графіт |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 12 м2 |
| Міцність | 600 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 900х450х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 4 690 ₴




