
Двохстороння керамічна панель на роликах FLYME 1200PW бежевий - на 22 м²
- Немає в наявності
- Код: C2/1200PW Bg
6 780 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економна, ефективна та надійна керамічна інфрачервона панель ERAFLYME з електронним терморегулятором. Керамічний обігрівач не тільки має стильний дизайн, але і має широкий спектр функцій, тому керамічний нагрівач підходить не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків і промислових приміщень. Обігрів можна налаштувати за годинами/днями/тижнями (наприклад, з понеділка по п’ятницю виходьте на роботу о 9:00 і повертайтеся о 19:00 щодня. Встановіть час роботи обігрівача, щоб він вимикався о 9:00 і за 1,5 години до вашого повернення на роботу. У вихідні завжди включений обігрівач (наприклад), так ви не переплачуєте за електроенергію, коли виїжджаєте, а вдома тепло, коли повертаєтесь.
Додаткові режими:
Контроль присутності заземлення
Блокування кнопок терморегулятора
Сlimat Control
Керамічний панель опалення складається з двох нагрівальних плит, тому інфрачервоне випромінювання може нагрівати більше об'єктів, таким чином виділяючи більше тепла. Конвекційна камера встановлюється між двома керамічними панелями.
В комплекті до керамічного обігрівача ідуть коліщата, а сам обігрівач може встановлюватися в напольному варіанті.
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Cкачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Скачати Паспорт Інструкцію на Обiгрiвачi Flyme та Eraflyme
Схожі моделі:
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 450P
до 9 кв.м.
600х600х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | Біговий |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 20-22 м² |
| Міцність | 1200 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 900х450х60 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 780 ₴




