
Керамічна панель FLYME 1000PW бежева - на 20 м²
- Немає в наявності
- Код: C1000PW-bg
6 790 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економна, ефективна та надійна керамічна інфрачервона панель бежевого кольору з цифровим блоком управління.
Не тільки має стильний дизайн, але і має широкий спектр функцій, тому керамічні панелі підходять не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків і промислових приміщень. Опалення можна встановити за годинами/днями/тижнями (наприклад, з понеділка по п’ятницю виходьте на роботу о 9 ранку та повертайтеся о 19:00 кожного дня. Встановіть час роботи обігрівача так, щоб він вимикався о 9 ранку та за 1,5 години до вашого повернення Години на роботу.У вихідні завжди включений обігрівач (наприклад).Так ви не переплачуєте за світло, коли виїдете, а вдома буде тепло, коли ви повернетеся.
Переваги:
режим програмування температур
блокування кнопок від дітей
наявність контролю заземлення
керамічні панелі можна кріпити як на стіну, так і на ніжки.
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Двухстороння керамічна панель 1200PW
до 22 кв.м.
900х450х60
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 450P
до 9 кв.м.
600х600х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 21.5 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 15 шт. |
| Колір | Біговий |
| Напруга | 220 В |
| Площа опалення | 18 м2 |
| Міцність | 1000 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 1200х600х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 790 ₴




