
Панель опалення Flyme S1000
- Немає в наявності
- Код: F-S1000
6 790 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвекторний обігрівач
Конвектор опалення Flyme S1000 має закритий нагрівальний модуль з корпусом з високоякісної сталі, покритої порошковим покриттям. Дана модель створена для забезпечення споживачів комфортним теплом незалежно від умов експлуатації. Процес конвекції максимально ефективно перетворює електричну енергію в теплову. Інтегрована система управління дозволяє контролювати температуру поверхонь нагріву обігрівача і забезпечувати оптимальний температурний режим в приміщенні.
Підставка на коліщатках не входить в комплект і кріпиться тільки на стіну.
Переваги конвекторного обігрівача
Автоматика запобігає пересушуванню повітря;
Є контроль наявності заземлення в розетці;
Кнопки можна заблокувати від дітей;
Клімат-контроль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 30 шт. |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 20 м2 |
| Міцність | 1000 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 1100х500х60 |
| Спосіб опалення | інфрачервоний, конвекційний |
| Тип тіну | кабель |
- Ціна: 6 790 ₴




