
Керамічна панель опалення FLYME 400RB сірий камінь - на 8 м²
- Немає в наявності
- Код: C400RB-gs
3 290 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Економічний, ефективний і надійний керамічний інфрачервоний обігрівач.
Має не лише стильний дизайн, але і широкий функціонал, завдяки чому керамічна панель підходить не тільки для квартир, але і для дач, офісів, дитячих садків, і промислових приміщень. Керамічний обігрівач укомплектован розетковим терморегулятором, який має зовнішний термодатчик та має 5 режимів управління.
Розумний терморегулятор у розетку для керамічної панелі 400 ВТ - компактний та універсальний терморегулятор, призначений для ефективного і зручного управління режимами роботи нагрівального приладу потужністю до 400Вт.
Функції керамічного обігрівача:
“Антифриз” – підтримка температури повітря у приміщенні +5ºС;
“Економ” – температура повітря підтримується +18 ºС;
“Комфорт” – у приміщенні підтримується +22 ºС (можна задати в межах 21-25ºС);
“Турбо” – прилад працює на повну потужність, без урахування температури у приміщенні.
Управління здійснюється за допомогою однієї тактильної кнопки. Світлодіодний індикатор показує поточний режим роботи.
Скачати Паспорт Інструкцію на Обiгрiвачi Flyme та Eraflyme
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення"
Скачати Каталог "Керамічні Панелі Опалення" 2021 р.
Схожі моделі:
Керамічна панель 420P
до 9 кв.м.
1200х200х50
Керамічна панель 600P
до 9 кв.м.
900х450х50
Керамічна панель 900P
до 18 кв.м.
1200х600х50
Керамічна панель-рушникосушка 600T
до 12 кв.м.
490х900х50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| Колір | cірий камінь |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 7-9 м2 |
| Міцність | 400 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 600х600х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 3 290 ₴
