
Робот-пилосос Xiaomi H40, h=9.7см, вологе прибирання, конт пил -0.4л, автон. робота до 180хв, білий
- Немає в наявності
- Код: 1163556
19 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот-пилосос Xiaomi H40 забезпечує сухе та вологе прибирання з потужністю всмоктування 10000 Па та ємністю акумулятора 5,2 А·год для роботи до 180 хвилин. Висота пристрою становить 9,7 см, контейнер для пилу – 0,4 л, док-станція з самоочищенням сміття. Навігація LDS з запам'ятовуванням карти, розпізнаванням килимів та налаштуванням зон обмеження. Підтримка голосових помічників Google Assistant та Alexa, колір – білий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.64 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 9,7 x 34 x 34 /(робот), 34 x 16 x 32,6 см (док-станція) |
| Насадки | Бічна щітка, Основна, Бічна щітка проти сплутування |
| Потужність всмоктування | 10 кПа |
| Потребується потужність | 70 Вт |
| Тип | робот пилосос |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
- Ціна: 19 999 ₴








