
Дриль-шурупокрут DeWalt XR Li-Ion 18В акб 2х2А·год 42Нм 450-1800об/хв патрон 13мм ЗП кейс 1.28кг
- Немає в наявності
- Код: DCD771D2
16 799 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль-шурупокрут DeWalt DCD771D2 — компактний та потужний інструмент з акумулятором 18В, що забезпечує крутний момент 42 Нм для ефективного свердління та закручування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | дриль-шурупокрут |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 450 об/хв /(0–1800 об/хв) об/хв |
- Ціна: 16 799 ₴




