
Верстат заточувальний Einhell TC-BG 200 L 400Вт коло 200х25мм 2980об/хв 11.66кг
- Немає в наявності
- Код: 4412633
4 170 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило двостороннє Einhell TC-BG 200 L двухстороннє, 185 Вт, 200 x 32 x 25 мм, 11.66 кг 4412633. Точильно-шліфувальний верстат TC-BG 200 з двома колами підходить для виконання таких невеликих операцій, як очищення та заточування лез, але також може використовуватися для відновлення інструменту, коригування форми, а також для первинного зачистки та шліфування. Міцна металева компактна конструкція забезпечує тривалий термін служби. Регульовані робочі опори розширюють сферу застосування верстата, а вал на шарикопідшипниках з нульовим люфтом допомагає досягти точних результатів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Діаметр посадкового отвору | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа |
| Зовнішній діаметр шліфувального кола | 200 мм |
| Призначення | Універсальна |
| Потребується потужність | 185 Вт |
| Тип | точильний верстат |
| Товщина шліфувального кола | 25 мм |
- Ціна: 4 170 ₴




