
Газова колонка Ariston FAST EVO ONT B 11 NG UA 11л/хв. 19кВт регулювання потужності розпалювання від батарейок
- Немає в наявності
- Код: 4332003
10 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ariston Fast Evo Ont B 11 NG UA — це компактна та надійна газова колонка з відкритою камерою згоряння, яка забезпечує швидкий нагрів води до 11 л/хв. Оснащена електрозапалюванням, мідним теплообмінником, захистом від перегріву та слабкого тиску води. Механічне керування і модуляція полум’я забезпечують зручність і стабільну роботу. Ідеальне рішення для комфортного гарячого водопостачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | природний газ |
| Вага | 8.9 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 58 х 31 х 21 |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 °C |
| Продуктивність | 11 куб. м/год |
| Потребується потужність | 19000 Вт |
| Тип | проточний |
| Тип камери згоряння | відкрита (димохідний) |
| Встановлення | Настінна |
| Функції | терморегулятор, захист від перегрівання, модуляція полум'я, захист від витоку газу |
- Ціна: 10 590 ₴




