
Пилосос Gorenje мішковий, 800Вт, 3л, вага-6.5кг, HEPA, індикатор, телескоп, білий
- Немає в наявності
- Код: VC2221G4EW
4 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Gorenje VC2221G4EW — мішковий пилосос із пилозбірником на 3 л. Оснащений HEPA-фільтром, індикатором заповнення та телескопічною трубкою. Вага — 6,5 кг. Колір — білий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Тип пилозбірника | Мішок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 кг кг |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 27.2 x 28.9 x 43.4 |
| Обсяг пилозбірника | 3 л |
| Потужність всмоктування | 420 Вт |
| Потребується потужність | 2200 Вт |
| Тип | мішковий, побутовий |
| Тип прибирання | сухе |
- Ціна: 4 999 ₴








