
Пила шабельна акумуляторна DeWalt XR Li-lon 18В пропил 90мм 0-2800ход/хв 16мм кейс 1.43кг без АКБ та ЗП
- Немає в наявності
- Код: DCS369NT
11 599 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна шабельна пила DeWalt DCS369NT XR 18В — компактний безщітковий інструмент із частотою ходу до 2800 об/хв та довжиною ходу 16 мм. Має вагу лише 1,43 кг, постачається в кейсі без акумулятора та зарядного пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Вага | 1.43 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | шабельна |
| Максимальна глибина різу в пластику | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 90 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 40 мм |
| Тип | ручна |
| Швидкість ходу | 2800 об/хв |
- Ціна: 11 599 ₴




