
Рушникосушка нержавіюча EF standart 9R
- Немає в наявності
- Код: TB-EF-900R
6 990 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка електрична з електронним терморегулятором температури та таймером відключення. Ідеально підійде Вам, якщо рушникосушка необхідна Вам виключно для сушки рушників та білизни. Потужність він має 140 Вт, чого достатньо, щоб нагріти поверхню рушникосушки до 60°С.
Функції терморегулятора:
блокування кнопок (захист від дітей);
вмикання та вимкнення нагріву (діапазон температури 30-60 С);
вмикання на встановлений час.
наявність циферблату
Скачать Каталог Рушникосушки
Cкачать Каталог Рушникосушки 2021 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 9 |
| Колір | нержавійка |
| Матеріал | нержавійка |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 160 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 950х530х150 |
| Тип тіну | сухий |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 990 ₴




