
Терморегулятор з таймером у розетку для рушникосушки білий ERAFLYME 16TW
- Немає в наявності
- Код: EF16TW
349 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розеточний терморегулятор EF16T ERAFLYME для рушникосушок має три режима температури поверхні 35°С, 45°С, 60°С і таймер.
Підключається безпосередньо до нагрівального єлементу приладу.
Керується терморегулятор за допомогою однієї кнопки:
– Температура рушникосушки переключаєтсья натиском кнопки, і відображається на багатофункціональному світлодіоді.
– При натисканні і утриманні кнопки (більше 2-х сек.) вмикаеться режим ТАЙМЕРА рушникосушка нагрівається до 60°С, а через 3 години автоматично вимикається.
Передбачена пам’ять при відключенні, захист від стрибків напруги в електромережі, та запобіжники від короткого замикання.
Переваги терморегулятора:
Можливість керувати температурою нагріва рушникосушки;
Режим економії електроєнергії (автоматичний перехід на більш низьку температуру);
Режим таймера: автоматичне вимикання рушникосушки через 3 години роботи на найвищій температурі (60°С).
Зверніть увагу
Електронний терморегулятор ERAFLYME потрібно підключати напряму до гріючого елементу виробів (допускається підключення через механічну кнопку вкл / викл).
Підключення до штатної схеми управління приладу не гарантує коректну роботу терморегулятора ERAFLYME.
Опис приладу EF16T
Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 39 г кг |
| Гарантія | 3 роки |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | до 400 Вт |
| Розмір | 60х40х40 мм |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 349 ₴




