
Керамічна панель рушникосушка FLYME 400ТW(3) білий камінь
- Немає в наявності
- Код: C400TW-BK(3)
6 060 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічна рушникосушка приваблива не лише своїм елегантним дизайном, але й широким набором функцій, що робить її ідеальною для будь-якого приміщення, включаючи квартири, дачі, офіси, дитячі садки та промислові приміщення. Завдяки можливості програмування обігріву за годинами, днями та тижнями, ви можете налаштувати роботу рушникосушки відповідно до свого розкладу. Наприклад, встановити часи включення та вимикання таким чином, щоб рушникосушка працювала лише під час вашої присутності. Це дозволить ефективно використовувати енергію та забезпечити комфортну температуру у приміщенні в потрібний час. Рушникосушка має три дужки, на яких зручно розміщувати речі. Габарити наступні:400х800х50 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть одинарний на 1 Європалет | 24 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Площа опалення | 8 м2 |
| Міцність | 400 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 400х800х50 |
| Спосіб опалення | конвекційно-інфрачервоний |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 060 ₴




