
Рушникосушка графітова EF Bond R
- Немає в наявності
- Код: TB-EF-BOND-R
8 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка електрична графітова матова
Графітова електрична рушникосушка може бути встановленою в будь-якому приміщенні, де необхідна сушка рушників та інших речей. Наприклад, це може бути ванна кімната, кухня або пральня тощо. Електрична рушникосушкавиготовлена з високоякісної сталі, покрита оригінальною чорною фарбою з матовим ефектом, має вбудований терморегулятор з таймером. Володіючи бездоганним зовнішнім виглядом, можливістю управління і високою якістю збірки, електрична рушникосушка стане не тільки стильним доповненням інтер'єру, але і забезпечить довговічну, зручну і безпечну експлуатацію приладу. Параметри рушникосушки чорної: висота - 1000 мм; ширина - 500 мм; глибина - 70 мм. Сторона підключення - права. Має 8 поперечних труб.
Особливості електричної рушникосушки графітового кольору:
Нагріванням електричної рушникосушки керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням єдиної кнопки. Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушки. Термодатчик контролює температуру поверхні рушникосушки, що вимикає його перегрів. Серед переваг регулятора:
вмикання та вимкнення нагріву;
налаштування температури рушникосушки від 30 до 60 C;
таймер автономної роботи рушникосушки від 1 до 8 годин;
ЕКО-функція, що забезпечує економію електроенергії та довговічність сушки;
зберігання обраного режиму роботи (при відключенні робота відновиться у запрограмованому користувачем режимі)
Комплектація:
Електрична рушникосушкачорна графітова – 1 шт;
Кріплення - 4 шт;
Ключ шестигранний – 1 шт;
Упаковка (короб картонний, чохол поліетиленовий, чохол поліетиленовий для кріплення, коробочка для кріплень) – 1 шт;
Паспорт – 1 шт.
Додатково можливо придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 8 |
| Колір | графіт |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 175 Вт Вт |
| Підключення | праве |
| Розмір | 1050х540х82 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 8 590 ₴




