
Рушникосушка чорна EF Atlant 1100 L
- Немає в наявності
- Код: TEFB1100L
6 590 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушникосушка чорна матова
Чорна рушникосушка, виготовлена з високоякісної матової сталі та покрита оригінальною чорною фарбою, може легко встановлюватися в будь-якому приміщенні, де є потреба в сушці речей, такому як ванна кімната, кухня або пральня. Вона оснащена вбудованим терморегулятором і таймером, що дозволяє зручно керувати процесом сушіння.
Завдяки своєму бездоганному зовнішньому вигляду та високій якості збірки, ця чорна рушникосушка не лише стане стильним доповненням до інтер'єру, але й гарантує тривалий, зручний та безпечний користувальницький досвід. Розміри рушникосушки чорного кольору складають: висота - 1100 мм, ширина - 530 мм, глибина - 96 мм.
Особливості рушникосушки чорної матової:
Нагріванням матової рушникосушки керує мікропроцесорний термоконтроллер - вбудований в стійку терморегулятор. Керування терморегулятором здійснюється натисненням однієї кнопки. Для початку роботи необхідно задати температуру рушникосушки. Термодатчик контролює температуру поверхні чорної рушникосушки, що вимикає його перегрів. Серед переваг регулятора:
вмикання та вимкнення нагріву;
3 режими температури;
таймер роботи на 3 години;
зберігання обраного режиму роботи при відключенні від електромережі;
функція "Швидкий старт" для швидкого розігріву.
Комплектація:
Рушникосушка матова чорна – 1 шт;
Кріплення (шуруп оцинкований з дюбелем, пластикове кріплення, різьбова втулка, штифт) - 4 шт;
Ключ шестигранний – 1 шт;
Упаковка – 1 шт;
Паспорт – 1 шт.
Додатково можливо придбати комплект прихованого монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eraflyme |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг кг |
| Гарантія | 5 років |
| К-ть горизонтальних перемичок | 10 |
| Напруга | 230 В |
| Міцність | 250 Вт Вт |
| Підключення | ліве |
| Розмір | 1100x530x85 |
| Частота тока | 50 Гц Гц |
- Ціна: 6 590 ₴




