
Пральна машина Bosch фронтальна, 8кг, 1200, A, 59см, дисплей, білий
- Немає в наявності
- Код: WAN24293BY
29 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch WAN24293BY — фронтальна пральна машина на 8 кг із класом енергоефективності A та віджимом до 1200 об/хв. Оснащена інверторним двигуном EcoSilence Drive™, системою економії води ActiveWater Plus, прискоренням прання SpeedPerfect, гігієнічною програмою HygienePlus і повним захистом від протікань AquaStop. Дисплей, опція дозавантаження білизни, тихе й дбайливе прання завдяки VarioDrum.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 84,5 x 59,8 х 63,3 /(глибина вкл. дверцята) |
| Глибина | 59 см см |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Синтетика, ополіскування, Верхній одяг, Гігієнічна, Джинси, Очищення барабана, Еко 40-60, Змішані тканини, Віджим/злив, Делікатне прання, Сорочки/Блузи, Полегшення прасування, Супер 15'/30' |
| Споживання води при пранні | 47 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигуна | EcoSilence Drive |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 29 999 ₴








