
Пральна машина Bosch фронтальна, 11кг, 1400, A, 59см, дисплей, i-DOS, білий
- Немає в наявності
- Код: WGK264F0UA
32 999 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bosch WGK264F0UA — фронтальна пральна машина на 11 кг з класом енергоефективності A та віджимом до 1400 об/хв. Автодозування i-DOS економить воду й мийний засіб, антизминання зменшує кількість складок до 50%, а Home Connect з Easy Start, push-сповіщеннями та віддаленим керуванням робить щоденне прання простішим. Тихий і надійний EcoSilence Drive та інтелектуальні програми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 84.5 см |
| Глибина | 59 см см |
| Завантаження білизни для прання | 11 кг |
| Колір | Білий |
| Програми | Бавовна, Вовна, Антиалергія, Синтетика, ополіскування, автоматична, Еко 40-60, Змішані тканини, Віджим/злив, Делікатне прання, Ковдра, Відпарювання, Програми в моб. застосунку, Супер 15'/30' |
| Споживання води при пранні | 47 л |
| Тип | пральна |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.8 см |
- Ціна: 32 999 ₴



