
Портативна акустика JBL PartyBox 310 (JBLPARTYBOX310EP) (7137194)
- Немає в наявності
- Код: 7137194
18 999 ₴
- +380 (99) 771-72-34
Неймовірний звук JBL, потужність 240 Вт, сліпучі вогні та вбудовані в корпус коліщата роблять PartyBox 310 ідеальною портативною "машиною" для вечірок.
Створіть атмосферу вечірки за допомогою звуку JBL Pro Sound потужністю 240 Вт і синхронізованого світлового шоу, яке працює в такт з музикою. Увімкніть живлення і насолоджуйтеся музикою всю ніч або вивезіть у внутрішній двір. Захист від бризок і 18-годин автономної роботи, а також додаток PartyBox, завдяки якому ви можете легко управляти вечіркою зі свого телефону робить, JBL PartyBox 310 ідеальним супутником від вечірок у будинку до танцювальних вечірок на пляжі. Міняйте пісні, міняйте світлове шоу, керуйте функціями караоке або додайте креативу за допомогою двох входів для мікрофону та гітари, а також набору вбудованих звукових ефектів.
У приміщенні або на вулиці JBL PartyBox 310 забезпечує чіткі високі частоти, чисті середні частоти та важкі баси - з функцією Bass Boost.
Вибір світлового шоу можливий з безлічі встановлених шаблонів і дозволяє квітам переходити в гармонію з музикою, огортаючи ваших гостей атмосферою пісні на всіх рівнях сприйняття.
- Потужний звук JBL Pro Sound з вихідною потужністю 240 Вт
- 18 годин автономної роботи
- Коліщата та телескопічна ручка, щоб легко перенести вечірку куди завгодно
- Сліпуче світлове шоу в такт музиці
- Захист від крапель IPX4
- Кнопки з підсвічуванням для керування DJ у темряві
- Сумісний з більшістю стійок для колонок
- Подвійні мікрофонний і гітарний входи з вбудованим функціоналом налаштуванням вокалу
- Звукові ефекти
- Bluetooth або USB-вхід
- Бездротовий зв'язок між колонок для отримання потужного стереозвуку
- Додаток JBL PartyBox
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB | Є |
| Ємність акумулятора | Літій-іонний, 72 Втч |
| Артикул | JBLPARTYBOX310EP |
| Вага | 17.42 кг кг |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Включення/вимикання | Є |
| Влагозащита | IPx4 |
| Додаткові характеристики | Профіль Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6; Формат USB: FAT16, FAT32; Формати файлів на USB-носії: mp3, wma, wav. |
| Діапазон відтворюваних частот | 50 - 20000 Гц |
| Кількість динаміків | Динаміки: 2 x 176 мм (низькочастотні) + 2 x 65 мм (високочастотні) |
| Максимальна вихідна потужність | 100 |
| Наявність мікрофона | Немає |
| Основний колір | Чорний |
| Перемикання музичних треків | Є |
| Радіус дії | 10 м |
| Регулювання гучності | Є |
| Розміри | 489 х 244.5 х 224 мм |
| Тип елементів живлення | Акумулятор |
| Функція портативної батареї | Немає |
| Час заряджання акумулятора | 3.5 години |
| Час роботи | До 18 год (* Час роботи акумулятора (18 годин) наводиться лише для довідки та може варіюватися залежно від музичного контенту і ступеня старіння акумулятора після численних циклів зарядки/розрядки) |
- Ціна: 18 999 ₴








