
Гарнитура Defender FreeMotion B480 Bluetooth Black (63480) (7151837)
- Немає в наявності
- Код: 7151837
608 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип під'єднання: Бездротовий
Тип конструкції: Повнорозмірні
Част. діапазон: 20 - 20000 Гц
Чутливість: 99 дБ
- Вбудований мікрофон: Вбудований мікрофон забезпечує якісну передачу звуку
- Бездротова Bluetooth гарнітура: Компактна складна конструкція дозволяє легко скласти гарнітуру і взяти з собою в поїздку
- Клавіші управління на навушниках: Дозволяють відповісти на дзвінок або перемкнути композицію, не дістаючи телефон із сумки
- Час роботи акумулятора до 14 годин*: * Тривалість роботи пристрою може відрізнятися залежно від режиму прослуховування, рівня гучності та умов навколишнього середовища
- Радіус дії — 10 м:
- Гарнітура дозволяє спілкуватися по телефону або слухати інтернет-радіо з ноутбука, вільно переміщаючись по кімнаті
- Надстійке прогумоване покриття «Soft Touch»
- Регульоване наголов'я: Можливість підібрати найбільш зручну довжину дужки
- Слот для карти MicroSD: Гніздо для карти пам'яті стандарту Micro-SD перетворює навушники в MP3-плеєр - слухайте музику без підключення до смартфона або ноутбука
- Компактна складна конструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defender |
| Опір | 32 Ом |
| Радіус дії | 10 м |
| Тип кріплення | Наголов'я |
| Тип підключення | Бездротові |
| Чутливість | 99 дБ |
| Вид навушників | Повнорозмірні |
| Мікрофон | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора навушників | 200 мА·год |
| Акустичне оформлення | Закриті |
| Артикул | 63480 |
| Вага | 0.2 кг кг |
| Вид бездротового зв'язку | Bluetooth 5.3 |
| Діаметр мембрани випромінювачів | 40 мм |
| Змінні амбушюри | Немає |
| Кріплення мікрофону | Фіксоване |
| Матеріал для корпусу | Пластик |
| Наявність мікрофона | Є |
| Основний колір | Чорний |
| Особливості конструкції | Регульоване наголов'я, Складна конструкція |
| Призначення | Для портативної техніки |
| Профілі | EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Регулювання гучності | Є |
| Роз'єм | USB Type-C, mini-jack (3.5 мм) |
| Розташування мікрофона | У корпусі |
| Тип випромінювачів | Динамічні |
| Тип конструкції | Повнорозмірні |
| Функціональні клавіші | Керування дзвінками, Керування музикою |
| Час заряджання | 2 години |
| Час роботи в режимі відтворення музики | 14 годин |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
| Частотний діапазон мікрофона | 100 - 16000 Гц |
| Чохол в комплекті | Немає |
| Чутливість мікрофона | -38 дБ |
- Ціна: 608 ₴









