
Витяжний вентилятор для ванної AirRoxy dRim 125 S BB на кулькових підшипниках 01-066 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-066
1 112 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Вентилятор AIRROXY dRim создан із думок про ванну кімнату твоєї мрії. Завдяки своїм змінним панелям дасть змогу адаптувати до будь-якого приміщення у твоїй квартирі, будинку або офісу. За вибором: скляні панелі, а також полімерні й алюмінієві покриття матове та глянсове. Є широка різноманітність кольорів, що зробить ванну кімнату шикарною й елегантною.
S-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути. BB — є кулькові підшипники.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 34
Діаметр труби: 12,5 см
Потужність: 10 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає
Продуктивність: 140 м3/год
Виробник: Польща.
ПАНЕЛЬ на вентилятор купується ОТРЕМО.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 140 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.4 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 145 |
| Глибина | 69 см |
| Потребується потужність | 10 |
| Розмір патрубка | 125 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 34 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 145 |
- Ціна: 1 112 ₴





