
Витяжний вентилятор для ванної АirRoxy pRemium 100 S білий 01-013 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-013
1 067 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Для осьових настінних вентиляторів pRemium характерна форма, що відбиває природу потоку повітря. Ці вентилятори вирізняються оригінальним дизайном і високою продуктивністю роботи одночасно з низьким рівнем акустичного тиску. Вони ідеальні для дому та офісу.
S-стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути. Окремо можна докупити зворотний клапан.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 38
Продуктивність: 104 м3/год
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 15 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 16.5 х 16.5 х 11.3 см
Глибина: 8.5 см
Вага: 0.63 кг
Колір: Білий
Виробник: Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.47 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 |
| Глибина | 113 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 39 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 165 |
- Ціна: 1 067 ₴






