
Витяжний круглий вентилятор для ванної на кулькових підшипниках AirRoxy aRid 120 BB 01-043 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-043
1 239 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується круглий витяжний вентилятор AIRROXY серії aRid. Це осьовий стельовий вентилятор. Його форма натхненна авіаційною турбіною.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 44
Продуктивність: 158 м3/год
Діаметр труби: 12 см
Потужність: 16 Вт
Частота обертання: 2200 + 200 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Особливості: кульковий підшипник гарантує довгий термін роботи двигуна, є можливість застосування електроніки керування
Габарити (ВхШхГ): 16.65 х 16.65 х8.5 см
Зворотний клапан купується окремо
Обладнання: двигун на підшипниках
Глибина: 8.5 см
Вага: 0.58 кг
Колір: Білий
Виробник: Польща
Кульковий підшипник найдобрішої якості гарантує довгий термін роботи двигуна. Інновацією в цьому сегменті вентиляторів є можливість застосування електроніки керування.
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Вага | 0.49 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 166 |
| Глибина | 85 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 44 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 166 |
- Ціна: 1 239 ₴








