
Витяжної канальний вентилятор AirRoxy aRc 100 S 01-049 — прикраса зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-049
785 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
AIRROXY — ПОВ'ЯЧНА САМЕЙНА КОМПАНІЯ З ПРОДОБУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор AIRROXY серії aRc. Цей вентилятор монтується в канальну систему вентиляції. Він має додаткову функціональність завдяки лапі кріплення, яка дає змогу монтувати вентилятор навіть поза канальною системою.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 42
Продуктивність: 104 м3 / рік
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 15 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 9.95 х 9.95 х 10.2 см
Глибина: 10.2 см
Вага: 0.47 кг
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Виробництво: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.37 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99.5 |
| Глибина | 102 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 42 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 99.5 |
- Ціна: 785 ₴








