
Витяжний вентилятор Soler & Palau SILENT 200 CZ білий — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5210424700
3 488 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо популярну компактну лінійку витяжних вентиляторів, яка може пристосовуватися під будь-який дизайн, серію SILENT.
· Вентилятори SILENT — 200 виготовляються з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном і однофазними електродвигунами (230-5-Гц), клас ізоляції В, з вбудованим термозахистом.
Soler&Palau стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути.
Характеристики:
· • Класифікація: побутової
· • Тип: осьовий
· • Тип монтажу: настінний, стельовий
· • Рівень шуму: 33 дБ
· • Продуктивність: 180 м3/год
· • Діаметр труби: 12 см
· • Потужність: 16 Вт
· • Частота обертання: 2400 об./хв
· • Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
· • Особливості: тихий
· • Габарити (ВхШхГ): 18х18х8.0 см
· • Обладнання: зворотний клапан
· • Глибина: 8.0 см
· • Вага: 0.77 кг
· • Колір: Білий
· • Країна реєстрації бренда: Іспанія
· • Країна-виробник: Іспанія
Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Вентилятори призначені для приєднання до повітроводів діаметром 100 мм. Вентилятори мають II клас електробезпеки та не потребують заземлення, клас захисту IP-45 і робочу температуру 0 °C до +40 °C.
·
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 180 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Вага | 0.77 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 80 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Розмір патрубка | 118 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 33 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 3 488 ₴








