
Витяжний вентилятор для ванної Soler & Palau SILENT 100 CZ DESIGN 3C білий — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5210603100
3 227 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
понад 30 000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 26.5 дБ
• Продуктивність: 85 м3/год
• Діаметр труби: 10 см
• Потужність: 8 Вт
• Частота обертання: 2400 об./хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий
• Габарити (ВхШхГ): 18.8х18.8х7.9 см
• Обладнання: зворотний клапан
• Глибина: 7.9 см
• Вага: 0.65 кг
• Колір: Білий із 4 смужками (
• Країна реєстрації бренда: Іспанія
• Країна-виробник: Іспанія
Вентилятори виготовлені з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівковим герметичним) й однофазним двигуном, з вбудованим термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Клас захисту IРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризок з усіх боків. Робоча температура: від 0 до +40 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 85 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.65 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 188 |
| Глибина | 129 см |
| Потребується потужність | 8 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 33 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 188 |
- Ціна: 3 227 ₴








