
Витяжний вентилятор для ванної Soler & Palau SILENT 200 CZ SILVER DESIGN 3C сірий — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5210605900
5 608 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонуємо популярну дизайнерську лінійку витяжних вентиляторів, яка може адаптуватися під будь-який дизайн, іспанську серію SILENT DESIGN.
Вентилятор Soler & Palau SILENT 200 CZ SILVER DESIGN 3С стандартна комплектація ввімкнути/вимкнути, до комплекту входить чотири змінні смужки (блакитна, червона, зелена, жовта). Колір сірий (хром), покриття глянець. Обладнаний вентилятором із кульковими підшипниками з терміном експлуатації больом 30 000 годин. Гарантія 12 місяців.
Характеристики:
• Класифікація: побутової
• Тип: осьовий
• Тип монтажу: настінний, стельовий
• Рівень шуму: 35 дБ
• Продуктивність: 175 м3/год
• Діаметр труби: 12 см
• Потужність: 16 Вт
• Частота обертання: 2350 об./хв
• Номінальна напруга: 230/50 В / Гц
• Особливості: дизайнерська панель, тихий, колір сірий (хром)
• Габарити (ВхШхГ): 21.0х21.0х8.9 см
• Обладнання: зворотний клапан
• Глибина: 8.9 см
• Вага: 0.88 кг
• Колір: Темно-сірий
• Країна реєстрації бренда: Іспанія
• Країна-виробник: Іспанія
Вентилятори виготовлені з високоякісного пластику, комплектуються зворотним клапаном (плівчастим герметичним) й однофазним двигуном, з вбудованим термозахистом. Електродвигун кріпиться до корпусу за допомогою гумових "сайлент-блоків", які запобігають передаванню вібрацій на корпус вентилятора. Клас захисту IРХ4, це означає захист вентилятора від великої кількості бризок з усіх боків. Робоча температура: від 0 до +40 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 175 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Вага | 0.88 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Монтажна глибина зовнішньої частини | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 210 |
| Глибина | 145 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Розмір патрубка | 116 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 35 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 210 |
- Ціна: 5 608 ₴








