
Витяжної канальний вентилятор Soler & Palau SILENTUB-200 — фарбується зараз!
- Немає в наявності
- Код: 5210316600
2 988 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До вашої уваги пропонується, канальний витяжний вентилятор Soler&Palau SILENTUB-200
Канальні вентилятори SILENTUB мають дуже низький рівень шуму та призначені для використання в невеликих системах вентиляції з повітроводами або для прихованого монтажу в стіні для безпосередньої циркуляції повітря між двома сусідніми приміщеннями.
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: канальний
Рівень шуму, дБ: 42
Продуктивність: 190 м3 / рік
Діаметр труби: 12 см
Потужність: 16 Вт
Частота обертання: 2350 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 12 х 12х 15,6 см
Глибина: 14,15 см
Вага: 0.7 кг
Колір: Білий
Виробництво: Іспанія
Вентилятори укомплектовані однофазними електродвигунами (230 В — 50 Гц, клас захисту ІР44, клас енергобезпеки II), зворотним клапаном і кульковими підшипниками, не вимагають обслуговування. Електродвигун закріплений у корпусі за допомогою спеціальних гумометалевих втулок, як запобігають передаванню вібрацій і шуму.
Робоча температура від 0 °C до 40 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soler & Palau |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Канальний |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Витрата повітря | 190 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2350 об/хв |
| Вага | 0.7 кг |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 141.5 см |
| Ширина | 120 |
| Висота | 120 |
| Потребується потужність | 16 |
| Розмір патрубка | 120 |
| Стандарт | Да |
| Рівень шуму | 42 |
| Частота | 50 |
- Ціна: 2 988 ₴




