
Витяжний вентилятор для ванної з таймером AirRoxy pRim 100 TS білий 01-003 — яскравіше зараз!
- Немає в наявності
- Код: 01-003
1 334 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Осьовий настінний вентилятор pRim 100 TS поєднує в собі гібридну технологію, яка гарантує найкращі характеристики та безпеку використання. Дизайн вентилятора був натхненний природою морської хвилі. Це ідеальне рішення для дому та офісу.
TS-регульований таймер вимкнення (3-23 хвилини).
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 39
Продуктивність: 104 м3/год
Функція: таймер
Діаметр труби: 10 см
Потужність: 15 Вт
Частота обертання: 2400 + 200 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 16.5 х 16.5 х 11 см
Глибина: 8.5 см
Вага: 0.46 кг
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Виробник: Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 104 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Вага | 0.46 кг |
| Додаткові функції | |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 165 |
| Глибина | 113 см |
| Потребується потужність | 15 |
| Стандарт | Немає |
| Рівень шуму | 39 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 165 |
- Ціна: 1 334 ₴






