
Витяжний вентилятор для ванної з таймером і датчиком вологості AirRoxy pRim 120 HS білий 01-008 — фарбується зараз
- Немає в наявності
- Код: 01-008
1 839 ₴
+380 (67) 558-47-05
- +380 (99) 771-72-34
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- ПОВНА CЕМЕЙНА КОМПІЯ З ПРОДУКТІВ ВЕНТИЛЯЦІЇ ЕЛЕМЕНТИ В ОБЛАСТИ ДОМАШНЕЙ І ПРОМІШЛЕНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ.
Осьовий настінний вентилятор pRim поєднує в собі гібридну технологію, яка гарантує найкращі характеристики та безпеку використання. Дизайн вентилятора був натхненний природою морської хвилі. Це ідеальне рішення для дому та офісу.
НС-регульований таймер (3-23 хв вентилятор працює після вимкнення світла) і регульований датчик вологості (40-80%).
Характеристики:
Тип: осьовий
Тип монтажу: настінний, стельовий
Рівень шуму, дБ: 44
Продуктивність: 158 м3/год
Функція: таймер, датчик вологості (гігростат)
Діаметр труби: 12 см
Потужність: 16 Вт
Частота обертання: 2200 + 200 об./хв
Номінальнаust: 230/50 В / Гц
Ступінь вологозахисту: IPX2
Габарити (ВхШхГ): 18 х 18 х 11,3 см
Глибина: 8.5 см
Вага: 0.57 кг
Колір: Білий
Зворотний клапан: немає (окремо можна докупити)
Виробник: Польща
Гарантія 36 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirRoxy |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Настінний/стельовий |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Витрата повітря | 158 куб.м/год |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
| Вага | 0.57 кг |
| Додаткові функції | |
| Датчик вологості | Так |
| Таймер вимкнення | Так |
| Розміри | |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 180 |
| Глибина | 113 см |
| Потребується потужність | 16 |
| Стандарт | Немає |
| Рівень шуму | 44 |
| Частота | 50 |
| Ширина | 180 |
- Ціна: 1 839 ₴






